Захворіло у світі
20,456,016
Померло у світі
745,600
Вилікувалось у світі
12,663,206
Захворіло в Україні
84,548
Померло в Україні
1,970
Вилікувалось в Україні
45,686
Експерти склали рейтинг найпопулярніших Android-смартфонів

Експерти склали рейтинг найпопулярніших Android-смартфонів

Все більшої популярності набувають дешеві пристрої

Експерти склали рейтинг найпопулярніших Android-смартфонів
Samsung Galaxy A51

У першому кварталі 2020 року на світовий ринок надійшло загалом близько 275 млн смартфонів, повідомляють експерти аналітичної компанії Strategy Analytics. Більша частина пристроїв працює під управлінням ОС Android. За оцінками фахівців, на частку Android-моделей сьогодні припадає 86% від сумарного обсягу ринку, пише DailyComm.

У дослідженні наводиться рейтинг найбільш популярних Android-смартфонів за перший квартал 2020 року. З шести гаджетів, що потрапили в рейтинг, чотири належать Samsung, а два зроблені китайською компанією Xiaomi.

Також наголошується, що в розглянутому сегменті все сильніше домінують доступні за ціною пристрої.

Очолює список бестселерів Samsung Galaxy A51. За даними Strategy Analytics, цей смартфон розійшовся по всьому світу в кількості 6 млн штук, що відповідає ринковій частці в 2,3%. Модель користується високим попитом у всіх регіонах, але особливо популярна вона в країнах Європи і Азії, зазначив директор Strategy Analytics Ніл Моустон.

Другий найбільш популярною Android-моделлю був смартфон Xiaomi Redmi 8, ринкова частка якого оцінюється в 1,9%. Пристрої серії Redmi добре продаються в Індії і Китаї. Зростає їх популярність і в Європі.

На третьому рядку рейтингу – смартфон Samsung Galaxy S20+ із ринковим показником 1,7%. Експерти звернули увагу, що це єдина модель екстра-преміум класу, що потрапила в список.

Четверте і п'яте місця в списку зайняли смартфони Samsung Galaxy A10s і Xiaomi Redmi Note 8. У Strategy Analytics вважають, що на їх частку припало до 1,6% від загальносвітового обсягу поставок смартфонів.

Замикає ТОП-6 модель Samsung Galaxy A20s з показником присутності 1,4%.

Експерти наголошують, що в умовах скорочення субсидування у мобільних операторів і уповільнення економіки в багатьох країнах в зв'язку з наслідками коронавірусу, для покупців смартфонів у всьому світі більше значення починає відігравати ціна. Споживачі шукають нові Android-моделі з кращим співвідношенням ціни і характеристик.

На думку фахівців, представлений рейтинг зайвий раз доводить, що ера Android-пристроїв преміум-класу завершується: люди хочуть купувати якісні та продуктивні пристрої за доступними цінами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті