Захворіло у світі
11,662,574
Померло у світі
539,058
Вилікувалось у світі
6,336,732
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
Великобританія готує для США «великий пакет поступок», пов'язаний зі зниженням мит – FT

Великобританія готує для США «великий пакет поступок», пов'язаний зі зниженням мит – FT

Країна планує знизити мита на імпорт сільгосппродукції з США

Великобританія готує для США «великий пакет поступок», пов'язаний зі зниженням мит – FT
фото Shutterstock

Газета Financial Times з посиланням на джерела в британських правлячих колах повідомляє, що міністерство зовнішньої торгівлі королівства готує «великий пакет поступок», який буде представлений американській стороні в найближчі місяці.

У Лондоні розраховують, що цей крок допоможе просунутися в переговорах з Вашингтоном стосовно укладення угоди про вільну торгівлю.

Як при цьому відзначається, деякі члени британського парламенту і міністри побоюються, що подібний план може негативно позначитися на національному сільському господарстві.

За інформацією газети, основними опонентами міністра зовнішньої торгівлі Елізабет Трас в цьому питанні є міністр охорони навколишнього середовища, продовольства і сільськогосподарського розвитку Джордж Юстіс і канцлер герцогства Ланкастерського (міністр з особливих доручень) Майкл Гоув.

Влада Сполученого Королівства розраховує, що укладення угоди про вільну торгівлю з США збільшить товарообіг між двома країнами на 15,3 млрд фунтів ($20 млрд). Так, за розрахунками Лондона, максимальну вигоду від переговорів у Великобританії отримають виробники кераміки, автомобілів, продовольства і напоїв, а також адвокати та архітектори.

Крім того, майбутньою торговою угодою будуть захищені британська національна система охорони здоров'я (NHS), а також «високі британські стандарти» продовольчої безпеки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті