Захворіло у світі
12,721,778
Померло у світі
565,219
Вилікувалось у світі
7,006,407
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Засновник Alibaba Джек Ма йде з ради директорів SoftBank

Засновник Alibaba Джек Ма йде з ради директорів SoftBank

Джек Ма хоче зосередитись на благодійності

Засновник Alibaba Джек Ма йде з ради директорів SoftBank
Джек Ма
фото www.flickr.com/photos/nfdep/33772634282

Корпорація SoftBank в понеділок заявила, що засновник Alibaba піде у відставку з ради директорів услід за Масайосі Соном, засновником цієї компанії. Про це повідомляє Reuters.

Цей крок Джека Ма, який у вересні пішов з посади глави ради директорів Alibaba, дасть йому змогу зосередитись на благодійності.

SoftBank, як повідомляється, планує запропонувати трьох нових кандидатів в раду директорів. Кількість членів правління збільшиться з 11 до 13 чоловік.

Рішення Ма послідувало за звільненням Тадаші Янаі, засновника та гендиректора Uniqlo, який пішов з правління наприкінці минулого року, щоб зосередитись на своєму модному бізнесі.

SoftBank заявив, що рада директорів затвердила другий транш покупок акцій на суму 500 млрд єн ($4,7 млрд), що є частиною програми викупу акційна 2,5 трлн єн, оголошеної у березні, щоб підтримати ціна акцій групи, оскільки наразі ціни на них коливаються.

Нагадаємо: раніше цього місяця Джек Ма втратив перше місце в списку найбагатших китайських мільярдерів. Новий лідер –  засновник компанії Tencent Ма Хуатен, який очолив список багатіїв Китаю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті