Захворіло у світі
5,463,392
Померло у світі
344,533
Вилікувалось у світі
2,195,325
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
ДТЕК Нафтогаз створив віртуальні робочі станції для побудови 3D-моделі родовищ

ДТЕК Нафтогаз створив віртуальні робочі станції для побудови 3D-моделі родовищ

Графічні станції підвищують ефективність і безпеку процесу моделювання родовищ та дозволяють реалізувати повний цикл віддаленої роботи

ДТЕК Нафтогаз створив віртуальні робочі станції для побудови 3D-моделі родовищ
Фото: ДТЕК

ІТ-фахівці ДТЕК спільно з командою ДТЕК Нафтогаз створили віртуальний сервер, що підвищує ефективність і безпеку процесу моделювання родовищ. Про це повідомляє пресслужба компанії. 

Зазначається, що віртуальний сервер був створений, насамперед, для фахівців із геології та розробки ДТЕК Нафтогаз, які будують 3D-моделі родовищ у програмному комплексі Petrel і працюють з даними обсягом понад сотні гігабайт. 

«За допомогою віртуального сервера вдалося не тільки цілком реалізувати повний цикл віддаленої роботи з даними і використання спеціалізованого програмного забезпечення, але і досягти значної гнучкості робочого процесу, прискорити взаємодію між командами і підвищити продуктивність роботи. У підсумку, навіть в умовах карантину немає обмежень для виконання завдань з 3D-моделювання родовищ і аналізу результатів, що дозволяє геологам і розробникам родовищ працювати на повну силу», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова директора з розвідки і перспективного розвитку ДТЕК Нафтогаз Івана Гафича.

Під час реалізації проєкту фахівці використовували обладнання Hewlett Packard і технологію VDI VmWare Horizon – virtual desktop infrastructure. Також зазначається, що при створенні віртуального сервера розробники змінили підхід до роботи з даними з розподіленого, коли обробка інформації проводиться на робочих станціях користувачів, на централізований.

«Особливого значення технологія VDI набуває для забезпечення безперервності бізнесу, адже дозволяє отримувати безпечний доступ до даних і продовжувати роботу в дистанційному режимі. За цією технологією – майбутнє робочих місць користувачів та віддаленої роботи», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова керівника департаменту ІТ-інфраструктури ДТЕК Дениса Гарькавого.

У компанії зазначають, що надалі проєкт віртуального сервера буде розширено для інших підрозділів ДТЕК Нафтогаз вже в рамках програми цифрової трансформації MODUS і її напрямку «Цифрове родовище».

Нагадаємо: ДТЕК Нафтогаз продовжить інвестувати в глибоке буріння і побудує п'ять нових глибоких свердловин у 2020 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті