Захворіло у світі
65,926,118
Померло у світі
1,519,576
Вилікувалось у світі
42,398,729
Захворіло в Україні
801,716
Померло в Україні
13,421
Вилікувалось в Україні
412,533
ОДА зможуть залучати фінансування для будівництва доріг місцевого значення під місцеві гарантії – Зеленський

ОДА зможуть залучати фінансування для будівництва доріг місцевого значення під місцеві гарантії – Зеленський

У 2020 році обласні адміністрації використали на оновлення доріг близько 30% доведених асигнувань

ОДА зможуть залучати фінансування для будівництва доріг місцевого значення під місцеві гарантії – Зеленський
Фото: budport.com.ua

Обласні державні адміністрації отримають можливість залучати додаткове фінансування під місцеві гарантії для ремонту і будівництва доріг місцевого значення. Механізм залучення цих коштів був напрацьований у спільному проєкті Офісу президента, уряду та «Укравтодору», повідомляє пресслужба Офісу президента.

«Сьогодні надзвичайно важливо зробити кредитну ставку нижчою та фіксованою, тому що ніхто не зацікавлений брати кредити, якщо буде висока плаваюча ставка», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова Зеленського.

Зазначається, що бюджетний комітет Верховної Ради вже зареєстрував законопроєкти, необхідні для залучення додаткового фінансування на оновлення місцевих доріг.

Учасники наради доповіли президенту, що в середньому області використали на оновлення місцевих доріг 30% доведених асигнувань з початку року.

Водночас, в окремих регіонах цей показник не перевищує 5-10%. Представники цих областей пояснили, що найчастіше причиною низького рівня вибірки грошей є неготовність проєктно-кошторисної документації на об'єкти ремонту, заплановані в 2020 році.

Зеленський закликав прискорити реалізацію проєктів, на які держава вже спрямувала гроші. Також він закликав кожну область надати програми оновлення всіх місцевих доріг в своїх регіонах. Зазначається, що програми повинні містити чіткий графік і інформацію про кількість коштів, необхідних для реалізації проєктів.

Нагадаємо: Зеленський заявив, що шукає можливість залучити $3 млрд на будівельну програму з відновлення мостів у всій країні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті