Захворіло у світі
10,945,600
Померло у світі
523,035
Вилікувалось у світі
5,797,206
Захворіло в Україні
46,763
Померло в Україні
1,212
Вилікувалось в Україні
20,558
Іспанія відкривається для іноземних туристів у липні – міністр

Іспанія відкривається для іноземних туристів у липні – міністр

Тоді, скоріше за все, буде знятий обов’язковий двотижневий карантин для приїжджих

Іспанія відкривається для іноземних туристів у липні – міністр
фото www.flickr.com/photos/23787559@N00/20741583215

Іноземні туристи можуть бронювати відпочинок в Іспанії з липня цього року. До того часу, за словами міністра туризму країни, двотижневий карантин для них, скоріше за всього, буде припинений.

Як повідомляє Reuters, Іспанія, яка є однією з найбільш постраждалих від коронавірусу країн світу, поступово послаблює протиепідемічні заходи, хоча наразі 14-денний карантин для іноземців ще діє.

Як повідомляє Euronews, до цього прем'єр-міністр Іспанії Педро Санчес закликав всі туристичні заклади, бари, ресторани, пляжі почати готуватися до відновлення роботи через кілька днів.

«А в липні Іспанія почне приймати без обмежень іноземних туристів з дотриманням правил безпеки. Тому іноземні туристи вже можуть почати планувати проведення своєї відпустки в нашій країні», – розповів він.

У червні відновиться діяльність іспанської футбольної ліги, хоча грати футболісти будуть у закритому режимі. Відкриті для вболівальників футбольні матчі почнуться не раніше липня:

«На тижні, що починається 8 червня, якщо все буде в порядку, Іспанія приступить до третьої фази, яка передбачає відновлення великих спортивних і професійних змагань. Це відноситься і до професійної футбольної ліги», – додав Санчес.

Іспанський уряд закликав громадян дотримуватися запобіжних заходів, правила гігієни і соціального дистанціювання навіть після зняття карантинних заходів, які викликають негативні емоції у дуже багатьох іспанців.

Нагадаємо: днями влада Австрії розпочала підготовку до прийому іноземних туристів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті