Австрія готується до відкриття туристичного сезону

Австрія готується до відкриття туристичного сезону

Влада країни покладає надію на успіх підходу із максимально широким тестуванням

Австрія готується до відкриття туристичного сезону
фото www.flickr.com/photos/14716771@N05/17045763927

Влада Австрії розпочала підготовку до прийому іноземних туристів. Як повідомляє DW, старт сезону запланований на 29 травня.

Основну ставку австрійська влада ставить на максимально широке тестування. Це, на її думку, зможе допомогти від розповсюдження коронавірусу.

«Ми як Республіка Австрія будемо дуже багато інвестувати, аби отримати великі можливості для тестування та якомога більше та регулярніше тестувати співробітників, які прийматимуть гостей», – розповів канцлер країни Себастіан Курц.

Австрія розраховує до початку липня вийти на спроможність проводити для працівників туристичної галузі 65 000 тестів на коронавірус SARS-CoV-2 щотижня.

Як зазначається, усі відповідні витрати на себе візьме держава.

З 29 травня готелі Австрії зможуть відкрити свої двері для клієнтів. Утім, їхня робота регламентуватиметься низкою правил. Так, на рецепції та на вході до них усі мають надягати маски та тримати дистанцію. Лише групи відпочивальників, які прибули до готелю разом, будуть розглядатися як мешканці одного домогосподарства – на них вимога дистанціювання не поширюватиметься.

Австрія першочергово прийматиме іноземних гостей з тих країн, де коронавірус вдалось взяти під контроль. За попередніми планами, країна вже в середині червня відкриє кордони з ФРН, Ліхтенштейном і Швейцарією і туристи з цих держав зможуть безперешкодно відпочивати на території Австрії. Також Курц заявив про намір досягти подібних домовленостей зі східними сусідами Австрії вже найближчим часом.

Як відомо, в країні триває поступове послаблення протиепідемічних заходів. Раніше цього місяця в Австрії відкрились ресторани.

Нагадаємо: Таїланд сподівається на відкриття туристичного сезону у жовтні цього року. Туризм, як відомо, має вирішальне значення для Таїланду, оскільки витрати іноземних туристів склали 1,93 трлн батів, або 11% валового внутрішнього продукту в минулому році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті