Саудівська SALIC купила акції індійського виробника рису

Саудівська SALIC купила акції індійського виробника рису

В Україні SALIC обробляє понад 200 000 га сільськогосподарських угідь

Саудівська SALIC купила акції індійського виробника рису
фото www.flickr.com/photos/kostakis/24785593646/

SALIC (Саудівська сільськогосподарська та тваринницька інвестиційна компанія) придбала 29,91% акцій Daawat Foods Ltd. ( «DFL») у індійського Agri Business Fund. Як йдеться у повідомленні пресслужби компанії, ці інвестиції відповідають стратегії SALIC щодо інвестування в рис, ключовий товар для неї, з метою зміцнення і підвищення ефективності та надійності ланцюжка поставок рису.

DFL – один з підрозділів LT Foods, що займаються виробництвом та постачанням. У ньому знаходиться одне з п'яти виробничих підприємств, що належать LT Group в Індії, і наразі на його частку припадає близько 22% від загального обсягу виробництва групи. Він в значній мірі задовольняє попит з боку зарубіжних ринків і за 5 років збільшив виручку більш ніж на 20%. LT Foods Ltd. – 80-річна компанія Consumer Food Company, яка поставляє високоякісні харчові бренди з рису і рису в більш ніж 80 країнах світу. Консолідована виручка компанії склала близько $550 млн за станом на 2019 фінансовий рік. Його провідні бренди Daawat і Royal займають лідируючі позиції в Індії і США відповідно з часткою ринку 29% і 45% відповідно і мають сильну частку ринку і в інших країнах.

SALIC була заснована королівським указом в якості акціонерної компанії Саудівської Аравії 14 квітня 2009 року, вона повністю належить Фонду державних інвестицій. Його діяльність спрямована на інвестиції в сільське господарство і тваринництво в тих країнах, які мають порівняльні переваги для сприяння забезпеченню продовольчої безпеки, забезпечення продовольчими товарами і стабілізації цін на продовольство в Королівстві.

В Україні SALIC обробляє понад 200 000 га сільськогосподарських угідь, які виробляють понад 1 млн тонн зернових і олійних культур, включаючи пшеницю, ячмінь, кукурудзу і сою.

Що стосується тваринного білка, SALIC володіє 25% Minerva Foods, бразильської компанії, яка є однією з найбільших компаній з виробництва м'яса в Південній Америці і третім за величиною експортером м'яса в Бразилії, виробляючи більше 1 мільйона тонн м'яса.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті