Amazon зацікавилась компанією–виробником робомобілів Zoox

Amazon зацікавилась компанією–виробником робомобілів Zoox

Ця покупка дозволить компанії розширити присутність на ринку технологій безпілотного кермування

Amazon зацікавилась компанією–виробником робомобілів Zoox
фото www.flickr.com/photos/144572705@N05/27999764132

Компанія Amazon знаходиться на початковому етапі переговорів щодо купівлі Zoox, яка розширить сферу застосування гіганта в області електронної комерції і технологій автономних транспортних засобів.

Як повідомляє WSJ, сторони обговорюють угоду, яка оцінює Zoox менш ніж в $3,2 млрд – саме в таку суму оцінили компанію під час останнього раунду фінансування в 2018 році. Угода, як зазначає видання, може бути досягнута протягом декількох тижнів, але також не виключається, що переговори все ж можуть зазнати невдачі.

Zoox, заснована в 2014 році, займається розробкою апаратного і програмного забезпечення, необхідного для створення автономних електричних таксі.

Джерела повідомили, що інші автокомпанії, а також розробники мікросхем також провели переговори з Zoox про можливі інвестиції. Відомо, що принаймні ще одна зацікавлена сторона, крім Amazon, запропонувала купити компанію. За словами джерел, які хотіли б залишитися невідомими, Zoox навряд чи буде продаватися менш ніж за $1 млрд. Інвесторами Zoox є Lux Capital і Primavera Capital.

\Нагадаємо: раніше General Motors заявила про свої плани витратити понад $20 млрд до 2025 року на нове покоління повністю електричних та автономних транспортних засобів.


Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті