Глава Twitter Джек Дорсі пожертвував $10 млн для роздачі сім'ям, що постраждали від кризи

Глава Twitter Джек Дорсі пожертвував $10 млн для роздачі сім'ям, що постраждали від кризи

10 000 сімей отримають по тисячі доларів

Глава Twitter Джек Дорсі пожертвував $10 млн для роздачі сім'ям, що постраждали від кризи
фото Bits-media

Гендиректор Twitter і платіжної платформи Square Джек Дорсі пожертвував $10 млн благодійному проекту Project 100, який виплачує по $1000 американським сім'ям, що постраждали від пандемії коронавірусу, повідомляє Forbes.

Project 100 – спільний проект некомерційних організацій GiveDirectly, Propel і Stand for Children. GiveDirectly вже понад 7 років надає підтримку нужденним сім'ям, почавши з Кенії і Уганди, уточнює Forbes. Як зазначено на сайті проекту, він направив гроші 84 300 сім'ям (тобто, зібрав більше $84 млн, включаючи пожертвування Дорсі).

Мета проекту – допомогти 100 000 американських сімей. Одержувачів допомоги відбирають автоматично у випадковому порядку серед користувачів додатка Fresh EBT, який використовується для відстеження талонів на харчування. Індивідуальні заявки проект не обробляє.

Серед інших відомих людей, які підтримали проект, мільярдер Лінн Шустерман і некомерційна організація Blue Meridian Partners, кошти якій пожертвували засновник Microsoft Білл Гейтс, колишній гендиректор компанії Стів Балмер, співзасновник Google Сергій Брін і Маккензі Безос, екс-дружина найбагатшої людини світу Джеффа Безоса.

Нагадаємо, у квітні Джек Дорсі заявив, що направить на боротьбу з коронавірусом $1 млрд. На той момент це була майже третина його стану (за даними на 27 травня, Forbes оцінював статки Дорсі в $ 4,8 млрд).

Після того, як пандемія буде подолана, кошти підуть на проекти в області жіночого здоров'я, освіти і безумовного базового доходу, зазначив мільярдер. Тоді ж Дорсі опублікував таблицю з пожертвами різним благодійним ініціативам. На момент публікації загальна сума пожертвувань становила $85 млн, а кількість проектів, які отримали кошти, досягла 62.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті