Світовий оборот онлайн-кінотеатрів досягне $87 млрд в 2026 році

Світовий оборот онлайн-кінотеатрів досягне $87 млрд в 2026 році

Українські гравці намагаються наздогнати Netflix, запускаючи на своїх платформах зручний для користувачів функціонал

Світовий оборот онлайн-кінотеатрів досягне $87 млрд в 2026 році
фото pixabay.com

За прогнозами Fortune Business Insights, оборот світових ОТТ-сервісів (онлайн-кінотеатрів) досягне $87 млрд в 2026 році. В середньому витрати на ОТТ-платформи щороку зростають на 40%.

56% ринку припадає на США – найбільшого споживача ОТТ-сервісів у світі. Про це повідомили представники GlobalLogic на онлайн-конференції Made in Ukraine by GlobalLogic: Media 2.0.

В Україні вже працює 11 OTT-платформ: Megogo, Divan. TV, OLL. TV, Omega TV, Lanet TV, Volia Smart TV, YouTV, Sweet TV, Prosto TV і Hmara.TV.  А також три сервіси мобільних операторів, які вони запустили в партнерстві з великими платформами: Kyivstar TV, Vodafone TV і TV Plus+ від lifecell.

Найбільшим сервісом на вітчизняному ринку поки що залишається Megogo. Його аудиторія за останні 5 років зросла на 13 млн и досягла 58 млн глядачів не тільки з нашої країни.

«З точки зору глобальної конкуренції, у локальних гравців є перевага в тому, що вони краще знають ринок і можуть адаптувати свої сервіси під запити регіональних споживачів. Глобальним корпораціям важко утримувати фокус на тому, що цікаво регіонам. В українських сервісів є потенціал для того, щоб створювати зрозумілий і актуальний саме тут контент», – пояснив віце-президент зі стратегії та технологій Андрій Яворський.

Вітчизняні гравці намагаються наздогнати світових гігантів (на зразок Netflix), запускаючи на своїх платформах зручний для користувачів функціонал.

Світовий оборот онлайн-кінотеатрів досягне $87 млрд в 2026 році

Нагадаємо, Netflix пандемія пішла на користь – сервіс рекордно збільшив кількість платних підписників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті