«Добробут» придбала конкуруючу мережу Doctor Sam, вартість угоди не розголошується

«Добробут» придбала конкуруючу мережу Doctor Sam, вартість угоди не розголошується

Дві медичні мережі працюватимуть під єдиним брендом «Добробут», у тому числі буде створена спільна база лікарів

«Добробут» придбала конкуруючу мережу Doctor Sam, вартість угоди не розголошується
Фото: Добробут

Медичні мережі «Добробут» та Doctor Sam об'єдналися, повна інтеграція Doctor Sam у «Добробут» відбудеться протягом двох місяців. Про це повідомляється в спільному пресрелізі компаній.

Зазначається, що дві медичні мережі працюватимуть під єдиним брендом «Добробут», у тому числі буде створена спільна база лікарів. 

У повідомленні наголошують, що завдяки об'єднанню клієнти отримають доступ до широкої мережі медичних центрів, яка покриває значну частину Києва, служби невідкладної допомоги, розширеної професійної експертизи лікарів і єдиної діагностичної бази тощо.

У пресслужбі також підкреслили, що сторони домовилися про нерозголошення фінансових умов угоди.

Медична мережа Doctor Sam заснована в Києві в 2016 році, вонавключає в себе три багатопрофільні клініки, в яких надається спектр медичних послуг для дорослих і дітей.

Медична мережа «Добробут» працює в Києві з 2001 року та надає медичну допомогу як на первинному рівні, так і на рівні високоспеціалізованої медицини. Мережа об'єднує медичні центри і стаціонари для дорослих і дітей, службу невідкладної допомоги, стаціонар для дорослих з центром неврології, кардіологічний центр, клінічний центр онкології, експертний медичний центр, центр вертебрології, стоматологію.

Нагадаємо: минулого року «Добробут» купила 100% клініки «Борис». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті