Медична мережа «Добробут» підтвердила придбання клініки «Борис»

Медична мережа «Добробут» підтвердила придбання клініки «Борис»

Фінансові умови угоди не розголошуються

Медична мережа 	«Добробут» підтвердила придбання клініки 	«Борис»
Фото: facebook/MCDobrobut

Медична мережа «Добробут» купила 100% клініки «Борис». Про це сторони оголосили на прес-конференції в Києві. Фінансові умови угоди не розголошується.

За словами генерального директора «Добробуту» Олега Калашнікова, інтеграція клініки «Борис» у медичну мережу «Добробут» розпочнеться з об'єднання відділень невідкладної допомоги обох клінік. Бренд «Борис» збережеться, але при цьому буде створена єдина служба «швидкої допомоги».

«Ми не будемо навіть машини перебрендовувати, просто створимо єдину диспетчерську», – пояснив він. Зараз у клініках спільно працює 20 карет.

Крім того, після об'єднання буде запроваджена єдина цінова політика для обох мереж. За словами Калашнікова, ціни на медичні послуги поступово підвищуються, але він не пов'язує це з об'єднанням і запевняє, що різких підвищень не буде.

За словами  почесного президента і власника клініки «Борис» Михайла Радуцького, він продає клініку, щоб сконцентруватися на політичній кар'єрі.

«Я пообіцяв президенту Зеленському, що якщо я іду в політику, то в мене не має бути бізнесу». – розказав він.

При цьому він лишаєтся у статусі почесного президента. Перемовини щодо продажу клініки, за його словами, почалися з листопада 2018 року. Хоча розмови про це велися вже кілька років. Чутки про те, що Радуцький продає «Борис», бо насправді клініка збанкрутувала, він назвав «лише чутками».

За словами Олега Калашнікова, для «Добробуту» придбання клініки «Борис» – частина довгострокової стратегії розвитку медичної мережі. Втім, стратегія може коригуватися залежно від того, як іде медична реформа.

«Враховуючи нинішній хід реформ, ми тримаємо курс на поглиблення своєї експертності у наданні восокоспеціалізованої допомоги. Тобто ми говоримо про складні випадки», – пяснює Калашніков.

Подальший план інтеграції буде розроблено протягом наступного року, про що буде повідомлено окремо. Розширювати мережу на регіони в найближчі пару років «Добробут» не збирається.

Нагадаймо: в травні цього року АМКУ схвалив злиття клінік «Добробут» та «Борис».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло