Пентагон повідомив Конгресу, що Україна здійснила прогрес у проведенні реформ

Пентагон повідомив Конгресу, що Україна здійснила прогрес у проведенні реформ

Це необхідно для виділення Україні наступного пакета військової допомоги

Пентагон повідомив Конгресу, що Україна здійснила прогрес у проведенні реформ
фото pixabay.com

Пентагон повідомив Конгресу Сполучених Штатів, що уряд України досяг необхідного прогресу щодо ключових інституційних реформ. Це дає можливість виділити Україні додаткову військову допомогу на суму $125 млн, а також надати патрульні катери, оснащені 30-мм автоматичними гарматами з дистанційним управлінням, повідомили представники Міноборони і Конгресу. Про це пише Голос Америки.

Докази того, що Київ просувається в боротьбі з корупцією, підвищенні прозорості та зміцненні громадського контролю потрібні для того, щоб офіційно виділити допомогу. Йдеться про другу частину пакету на загальну суму $250 млн, який був передбачений Конгресом в законі про бюджетні асигнування на національну оборону за 2020 рік.

У новий пакет входять мобільні радіолокаційні системи, призначені для виявлення та відстеження артилерійського і ракетного обстрілу, десятки машин швидкої допомоги, обладнання для безпечного зв'язку, в тому числі 100 «тактичних планшетів», а також два патрульних катери, що вважається особливо важливим,беручи до уваги напруженість з Росією в Чорному і Азовському морях.

Нагадаємо, МВФ та Україна досягли попередньої домовленості щодо нової програми на $5 млрд, нову програму співпраці в найближчі тижні розгляне Виконавча рада МВФ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло