ВАКС заочно взяв під варту колишнього власника VAB Банку Бахматюка

ВАКС заочно взяв під варту колишнього власника VAB Банку Бахматюка

Рішення ухвалила Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду

ВАКС заочно взяв під варту колишнього власника VAB Банку Бахматюка
Олег Бахматюк
Фото: УНІАН

Апеляційна палата Вищого антикорупційного судки (ВАКС) 28 травня обрала запобіжним заходом для підозрюваного у справі VAB Банку (Київ) утримання під вартою.

Як повідомляє пресслужба ВАКС, за результатами судового засідання суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора та обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

«На даний час підозрюваний перебуває поза межами України, після його затримання і не пізніш як через сорок вісім годин з часу доставки підозрюваного до місця кримінального провадження буде розглянуто за його участю питання про застосування обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або його зміну на більш м’який запобіжний захід у встановленому законом порядку», – йдеться у повідомленні.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення, є остаточним та оскарженню не підлягає.

Нагадаємо: раніше цього місяця Антимонопольний комітет розпочав справи проти агропромислової групи «Авангард», яка належить бізнесмену Бахматюку, за ознаками десяти порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Як повідомлялось, у січні цього року ФГВФО отримав від Бахматюка оновлену пропозицію щодо проведення переговорів про погашення заборгованості по зобов’язанням VAB Банку і банку Фінансова ініціатива перед ФГВФО та Національним банком України (НБУ).

До цього Бахматюк декілька разів звертався до Фонду з пропозиціями щодо добровільного врегулювання заборгованості перед Фондом і НБУ, зокрема у жовтні 2019 року надійшла пропозиція про погашення 8 млрд грн протягом 7 років на користь Фонду та НБУ.

20 березня 2015 року НБУ вирішив відкликати банківську ліцензію та ліквідувати VAB Банк. На початок жовтня 2014 року банк за розміром активів займав 16-е місце (24 млрд грн) серед 166 банків, що діяли в країні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло