Захворіло у світі
11,495,412
Померло у світі
535,185
Вилікувалось у світі
6,217,763
Захворіло в Україні
49,043
Померло в Україні
1,262
Вилікувалось в Україні
21,703
Ціни на нафту впали в очікуванні зустрічі ОПЕК+

Ціни на нафту впали в очікуванні зустрічі ОПЕК+

ОПЕК+ вже цього тижня обговорюватиме продовження рекордних скорочень видобутку після червня

Ціни на нафту впали в очікуванні зустрічі ОПЕК+
фото www.flickr.com/photos/lenlangevin/20127570375

Ціни на нафту знизилися в понеділок, оскільки інвестори фіксували прибуток, в той час як Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) розглядала можливість проведення зустрічі вже цього тижня, щоб обговорити питання про продовження рекордних скорочень видобутку після червня. Про це повідомляє Reuters.

За даними ресурсу OilPrice, ф'ючерси на нафту марки Brent знизилися на 0,16% до $ 37,78 за барель, ф'ючерси на WTI зменшились на 0,06% до $35,47 за барель.

«У центрі уваги знаходиться ОПЕК +», – сказав економіст OCBC Хоуі Лі. У квітні ОПЕК + домовилася скоротити обсяг видобутку на безпрецедентні 9,7 млн барелів на добу в травні і червні після того, як пандемія обвалила попит.

«Ми можемо спостерігати обережне зниження цін (на нафту), враховуючи, що ціни downstream (переробка нафти і збут нафтопродуктів) поки не піднялися ... але якщо ОПЕК + все ж запропонує тримісячне продовження, то є ймовірність того, що ціни можуть досягти рівня в $40», – пояснив Лі.

Між тим напруженість у відносинах між Сполученими Штатами і Китаєм натиснула на світові фінансові ринки, в той час як трейдери також стежили за заворушеннями в вихідні дні, які охопили великі міста США.

Нагадаємо: у зв’язку із впровадженням угоди ОПЕК+, «Роснєфті» зараз не вистачає нафти для поставок закордонним покупцям за довгостроковими контрактами 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті