Захворіло у світі
10,902,347
Померло у світі
521,940
Вилікувалось у світі
5,780,819
Захворіло в Україні
46,763
Померло в Україні
1,212
Вилікувалось в Україні
20,558
Вийшов трейлер серіалу ВВС про отруєння Скрипалів «Новічком» (ВІДЕО)

Вийшов трейлер серіалу ВВС про отруєння Скрипалів «Новічком» (ВІДЕО)

Серіал покажуть на BBC One з 14 по 16 червня

Вийшов трейлер серіалу ВВС про отруєння Скрипалів «Новічком» (ВІДЕО)
BBC/Dancing Ledge/James Pardon/Ray Burmiston

Телеканал ВВС One випустив офіційний трейлер до серіалу «Отруєння в Солсбері», в якому розповідається про отруєння колишнього агента ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки нервово-паралітичною речовиною «Новічок» та про те, як ця подія позначилася на жителях Солсбері.

В описі трейлера йдеться, що серіал – це «історія про те, як звичайні люди реагували на кризові події на порозі свого будинку, заснована на реальних подіях».

Як пише deadline.com, творці серіалу  хотіли відобразити драму зсередини. Ідея ВВС полягала в тому, щоб екранізувати її, але «не як шпигунський трилер або розповідь про вбивство, а швидше як життєву історію: як це мало відчуватися з точки зору сімей, яких безпосередньо зачепили ці події».

Сценаристи Адам Паттерсон і Деклан Лоун відзначили відкритість жителів Солсбері, які охоче допомагали в створенні серіалу й розповідали про свій досвід.

Сергій Скрипаль і його донька Юлія були отруєні «Новічком» в Солсбері в березні 2018 року. За версією Великобританії, замах був організований російським ГРУ. Постраждало понад 30 місцевих жителів і сержант поліції, яких усіх було госпіталізовано в різним ступенем ураження паралітичною речовиною. Скрипалі залишилися живі, але через кілька місяців після інциденту померла місцева мешканка Дон Стерджесс, яка випадково вступила в контакт з отрутою.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті