Захворіло у світі
12,721,778
Померло у світі
565,219
Вилікувалось у світі
7,006,407
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Поблизу китайських портів вишикувались черги з танкерів

Поблизу китайських портів вишикувались черги з танкерів

У травні попит на паливо в Китаї практично відновився до докризового рівня

Поблизу китайських портів вишикувались черги з танкерів
фото www.flickr.com/photos/philopp/3958887113

В китайських водах вишикувались черги з танкерів. Кораблі чекають своєї черги, щоб розвантажити нафту, попит на яку в Китаї стрімко зростає.

Як повідомляє OilExp, на даний момент своєї черги на східному узбережжі Китаю очікують більше 20 суден.

Порти даного регіону постачають нафтою як державні нафтопереробні заводи, так і незалежних переробників. У травні попит на паливо в Китаї практично відновився до докризового рівня.

Китайські нафтопереробники, як повідомляється, нарощують продуктивність, поставляючи на ринок все більше бензину і дизеля. Це обумовлено відновленням робіт на фабриках і заводах, а також тим, що мільйони людей повернулися до виконання своїх трудових обов'язків після скасування карантину.

«Низькі ціни на нафту і відновлення попиту в Китаї спонукали китайських нафтопереробників (особливо незалежних) збільшити продуктивність» – говорить Серена Хуанг, аналітик з сінгапурської фірми Vortexa Ltd.

Раніше цього місяця стало відомо, що азійські НПЗ взялись активно скуповувати нафту по усьому світу. Покупці з Азії купують навіть проблемні вантажі сировини з Африки та Близького Сходу, що є ознакою того, що попит повертається в найбільший у світі регіон імпорту нафту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті