Захворіло у світі
10,902,347
Померло у світі
521,940
Вилікувалось у світі
5,780,819
Захворіло в Україні
46,763
Померло в Україні
1,212
Вилікувалось в Україні
20,558
Азійські НПЗ активно скуповують нафту по усьому світу, навіть «проблемну»

Азійські НПЗ активно скуповують нафту по усьому світу, навіть «проблемну»

Їх турбує угода ОПЕК+ через яку істотно скоротиться видобуток, а значить, зменшиться пропозиція і виростуть ціни

Азійські НПЗ активно скуповують нафту по усьому світу, навіть «проблемну»
фото www.flickr.com/photos/zeibler/7055171245

Азійські нафтопереробні заводи взялись активно скуповувати нафту по усьому світу. Як повідомляє Bloomberg, покупці з Азії купують навіть проблемні вантажі сировини з Африки та Близького Сходу, що є ознакою того, що попит повертається в найбільший у світі регіон імпорту нафту.

За словами трейдерів та керівників НПЗ, нафтопереробні заводи Індії, КНР та Південної Кореї прагнуть закупити якомога більше доступної нафти на ринку.

Видання зазнає, що індійська нафтова корпорація, найбільший НПЗ країни, була найбільш агресивним покупцем термінових вантажів, випустивши велику кількість тендерів на африканську, близькосхідну та американську нафту.

Особливе занепокоєння азійських нафтопереробників викликає угода ОПЕК +, в межах якої істотно скоротиться видобуток, а значить, зменшиться пропозиція і виростуть ціни.

Повернення оперативного попиту відбувається по мірі послаблення карантинних заходів у країнах, впроваджених у зв’язку із пандемією коронавірусу, та відновлення споживання деяких нафтопродуктів. Це допоможе позбавитись від надлишку непроданої нафти, який виник під час безпрецедентного шоку попиту та пропозиції на початку року, і може надати додаткову підтримку ралі цін на нафту, яке триває з кінця квітня.

Нагадаємо: у зв’язку із впровадженням угоди ОПЕК+, «Роснєфті» зараз не вистачає нафти для поставок закордонним покупцям за довгостроковими контрактами 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті