Захворіло у світі
11,662,574
Померло у світі
539,058
Вилікувалось у світі
6,336,732
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
Чотири країни ЄС об’єднались в альянс для розробки вакцини від коронавірусу

Чотири країни ЄС об’єднались в альянс для розробки вакцини від коронавірусу

Альянс має на меті пришвидшити розробку вакцини, яку можна було б виробляти на «європейській території, де це тільки можливо»

Чотири країни ЄС об’єднались в альянс для розробки вакцини від коронавірусу
фото pixabay.com

Німеччина, Франція, Італія і Нідерланди вирішили створити альянс, щоб пришвидшити розробку вакцину від нового коронавірусу. Як повідомляє DW, чотири провідні економіки Євросоюзу «спільно розглядають різні багатообіцяючі ініціативи і ведуть переговори з різними фармацевтичними компаніями».

Новостворений альянс взяв за мету створення інклюзивної вакцини, яка «забезпечить можливість виробництва вакцини на європейській території, де це тільки можливо».

Як зазначається, «альянс розглядає багатообіцяючі ініціативи в сфері розробки вакцин, щоб забезпечити потрібну кількість вакцини для Євросоюзу та інших країн, особливо для бідних країн Африки».

Наразі, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), у світі ведеться розробка понад 130 вакцин від коронавірусу.

Нагадаємо: 4 травня Єврокомісія оголосила глобальний марафон із збору коштів на розробку вакцини від нової коронавірусної інфекції. За перші три тижні було зібрано 9,5 млрд євро.

У травні американська фармакологічна компанія Moderna повідомила про те, що попередні клінічні випробування вакцини від коронавірусу дали позитивний результат.

Між тим,  керівник фармкомпанії Moderna став мільярдером, коли зайнявся вакциною від коронавірусу.

Як повідомлялось, в ООН вважають, що вакцина від COVID-19 буде готова через два з половиною роки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті