Захворіло у світі
12,507,849
Померло у світі
560,460
Вилікувалось у світі
6,890,914
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Компанія Moderna повідомила про успіх в роботі над вакциною проти COVID-19

Компанія Moderna повідомила про успіх в роботі над вакциною проти COVID-19

В людей після введення вакцини виробляється імунітет до коронавірусу

Компанія Moderna повідомила про успіх в роботі над вакциною проти COVID-19
фото DR

Американська фармакологічна компанія Moderna повідомила про те, що попередні клінічні випробування вакцини від коронавірусу дали позитивний результат.

На тлі цих сприятливих новин після відкриття торгів у понеділок, 18 травня, американські ключові індекси виросли на кілька відсотків: індекс Dow Jones – на 3,4%, до 24 491 пункту, S & P 500 – на 3%, до 2950 пунктів, NASDAQ – на 2,4%, до 9229.

Акції самої Moderna виросли в понеділок на 26%.

Із заяви фармакологічної компанії випливає, що її експериментальна вакцина проти COVID-19 виробила антитіла, здатні нейтралізувати коронавірус в організмі пацієнтів на ранній стадії клінічних випробувань.

Попередні результати дослідження, проведеного Національними інститутами здоров'я, показали, що рівень вмісту антитіл був при цьому подібний до тих, що були присутні в зразках крові людей, які видужали від COVID-19.

Учасникам дослідження давалися три різні дози вакцини. Як зазначає Moderna, виявлено залежність зростання імунітету організму від обсягу дози.

Встановлено також, що вакцина mRNA-1273 в цілому безпечна і легко переноситься організмом.

Сьогоднішнє зростання фондових ринків перекрило зниження індексів на минулому тижні, яке було викликане публікацією різних негативних економічних даних та зростанням безробіття у США.

За словами глави підрозділу з досліджень компанії Phillip Securities Пола Чью, новини, пов'язані з коронавірусом, зараз більше впливають на індекси, ніж власне економічні новини. За його словами, сильного і стійкого зростання акцій можна очікувати тільки тоді, коли інвестори повірять в те, що ризик другої хвилі пандемії низький.

Нагадаємо, керівник фармкомпанії Moderna став мільярдером, коли зайнявся вакциною від коронавірусу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті