Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Естонський інвестор повідомив про погрози СБУ в питанні ТРЦ «Sky Mall»

Естонський інвестор повідомив про погрози СБУ в питанні ТРЦ «Sky Mall»

Конфлікт навколо столичного торгового центру триває

Естонський інвестор повідомив про погрози СБУ в питанні ТРЦ «Sky Mall»
Фото: rau.ua

Естонський підприємець Хіллар Тедер повідомив про погрози з боку співробітників СБУ та розповів, що ще кілька років тому його попереджали, що в Україні «вирішує» всі питання бізнесмен Андрій Адамовський. Про це він повідомив на прес-конференції щодо статусу столичного ТРЦ «Sky Mall».

Окремо Хіллар Тедер звернувся до президента України Володимира Зеленського з проханням втрутитись у ситуацію, яка наразі відбувається навколо столичного ТРЦ «Sky Mall».

«Лише Ви здатні відновити правосуддя у нашій справі, продемонструвавши таким чином тисячам інвесторів, що в цій країні дійсно створені всі умови для бізнесу, а підприємці знаходяться під захистом Держави – це найголовніша складова якісного інвестиційного клімату», – зазначив Хіллар Тедер, якого цитує прес-служба компанії Arricano.

Окрім цього, за словами адвоката, якщо найближчим часом ситуація з розслідуванням злочинних дій щодо захоплення ТРЦ не вирішиться, його підзахисні змушені будуть звернутись до міжнародного інвестиційного арбітражу. У такому випадку відшкодовувати збитки, завдані Адамовським, доведеться за кошти держбюджету, йдеться в прес-релізі.

Адвокат також зазначив, що наразі триває експертиза так званої «дорожньої карти», за якою відбувалось захоплення «Sky Mall». Після її завершення адвокат пообіцяв оприлюднити прізвища всіх причетних.

Нагадаємо, конфлікт навколо ТРЦ «Sky Mall» триває з 2013 року. Після перемоги на виборах 2019 Зеленський особисто пообіцяв президенту Естонії вирішити цю ситуацію та проконтролювати розслідування.

Пізніше в ЗМІ було оприлюднено рішення Лондонського суду, який визнав, що ТРЦ фактично було переоформлено шляхом вчинення низки злочинних дій, до яких зокрема причетний український підприємець Адамовський.

Більше про це писав у матеріалах «Партнерство Андрія Адамовського і Хіллара Тедера в ТРЦ Sky Mall завершується» та «Третя спроба: Хіллар Тедер може отримати контроль над ТРЦ Sky Mall».

Arricano – провідний девелопер торгових центрів в Україні із європейськими інвестиціями. У 2013 році акції компанії були розміщені на Альтернативному ринку інвестицій (AIM) Лондонської фондової біржі. Сьогодні компанія Arricano володіє та управляє п’ятьма збудованими торговими центрами та володіє часткою 49,9% акцій ТРЦ Sky Mall, а також земельними ділянками для подальшого будівництва трьох об’єктів, які знаходяться на стадії проектування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті