Golden Tile планує побудувати новий завод в Хмельницькій області

Golden Tile планує побудувати новий завод в Хмельницькій області

Інвестиції в будівництво складуть 50 млн євро

Golden Tile планує побудувати новий завод в Хмельницькій області
Фото: стопкадр з відео facebook.com/GoldenTileUA/videos

Група Golden Tile планує побудувати новий завод у Полонному (Хмельницької обл.) на 370 робочих місць. Про це повідомляється на сторінці Golden Tile у мережі Facebook.

Згідно з повідомленням, перспектива будівництва обговорювалася під час зустрічі президента України Володимира Зеленського з представниками бізнесу у Хмельницькій області.

«У нас немає однієї деталі – підключення до потужностей, 7,2 МВт… Ми його знайшли (рішення – Mind). Але потрібно трошки натиснути. Тристоронні умови – «Укрзалізниця» виділяє потужності, обленерго забезпечує нас кабелями і ми починаємо будувати», – сказав засновник Golden Tile Ceramic Group і голова наглядової ради ПрАТ «Харківський плитковий завод» Валентин Шеветовский.

За його словами, новий завод закриє напрямок експорту керамплити до Польщі, Словаччини та Чехії: інвестиції у будівництво складуть 50 млн євро, очікуваний дохід – 700 млн грн на рік. Проєкт виробництва розроблено спільно з італійською компанією Sacmi.

Президент України Володимир Зеленський доручив вирішити питання підключення до електромереж.

Як повідомлялося, президент України виступає за надання «інвестиційної няні» будь-якому інвестору, який інвестує в Україну від $30 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті