Захворіло у світі
93,158,547
Померло у світі
1,995,273
Вилікувалось у світі
51,421,906
Захворіло в Україні
1,146,963
Померло в Україні
20,542
Вилікувалось в Україні
847,391
Британський депутат звинуватив Німеччину в зраді Європи і НАТО

Британський депутат звинуватив Німеччину в зраді Європи і НАТО

За його словами, Борис Джонсон відмовився поки що вводити санкції проти причетних до будівництва газопроводу компаній

Британський депутат звинуватив Німеччину в зраді Європи і НАТО
фото Nord Stream 2

Німеччина зрадила Європу, вибравши співпрацю з Росією у проекті «Північний потік 2», про заявив член парламенту Великобританії Даніель Кавчинський в інтерв'ю Daily Express.

Він звинуватив Німеччину в «зраді Європи» і закликав уряд королівства ввести санкції і підтримати США в боротьбі з проектом газопроводу. Парламентарій також вважає, що Німеччина потрапила під вплив Москви.

«Важко переоцінити масштаб зради, яку втілює цей газопровід. Німеччина – член НАТО, прихильна (на папері) захисту континенту від можливого втручання і впливу Росії», – заявив депутат британського парламенту.

За його словами, Німеччина, будучи одним з ключових членів Євросоюзу, все більше зазнає російського впливу, ставлячи в залежність від російського газу свою промислову потужність.

Кавчинський, поляк за народженням, прокоментував законопроект про нові розширені санкції проти «Північного потоку 2», який був раніше внесений до сенату США. Цей документ передбачає санкції проти страхових компаній, які страхують судна, що працюють на прокладанні газопроводу.

Британський парламентарій заявив, що обговорював питання обмежувальних заходів проти «Північного потку 2» з прем'єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном раніше, закликаючи уряд «діяти». Але йому відповіли, що санкції з боку Лондона в перехідний період Brexit неможливі – Британія повинна дотримуватися загальноєвропейського режиму санкцій.

«Зараз як ніколи важливо, щоб прем'єр-міністр не затягував з виходом [з ЄС]. Ми зобов'язані заради наших союзників по НАТО, особливо тих, хто перебуває на передовій в Східній Європі, підтримати американський режим санкцій», – підкреслив Кавчінскі.

За його словами, Британія повинна добитися того, щоб «Північний потік 2» ніколи не був закінчений.

Як повідомлялося, сенатори американського Конгресу внесуть законопроект щодо розширення санкцій проти «Північного потоку 2» найближчим часом.

Між тим Німеччина пригрозила США митами на американський газ через санкції проти «Північного потоку 2».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті