Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Raiffeisen Bank International переніс розробку цифрового банкінгу в Україну – Der Standard

Raiffeisen Bank International переніс розробку цифрового банкінгу в Україну – Der Standard

Розробку доручили українському стартапу Edenlab

Raiffeisen Bank International переніс розробку цифрового банкінгу в Україну – Der Standard
фото www.flickr.com/photos/claudiosusani/44041360184/

Австрійська банківська група Raiffeisen Bank International (RBI), в яку входить Райффайзен Банк Аваль (Київ) перенесла розробку свого цифрового банкінгу в Україні. Про це повідомляє Der Standart.

Автори статті зазначають, що розробники програмного забезпечення вже деякий час працюють над відповідними додатками під загальною назвою Digital Banking Engine («двигун цифрового банкінгу»). Команда у Відні включала 45 осіб, 33 з яких внутрішні працівники, інші – зовнішні. Однак наприкінці травня проект був перенесений на Україну. ІТ-персонал був проінформований про це 25 травня.

Розробку «двигуна цифрового банкінгу» доручено українському стартапу Edenlab.

«Він ідеально підходить для проєкту та має досвід роботи в рітейлі. Edenlab  має сильну ІТ-команду та працює «гнучко», – йдеться в статті.

Raiffeisen Bank International – одна з найбільших австрійських банківських груп, кооперативний банк. Штаб-квартира знаходиться у Відні. У 2005 році група Raiffeisen Bank International придбала 93,5% акцій банку «Аваль» за $ 1,028 млрд. Крім того, з 2005 року на Україні частиною Raiffeisen Bank International є Український процесинговий центр, який обробляє операції за платіжними картками для банків групи Raiffeisen в Угорщині, Хорватії, Албанії, Косово, Україна, а також для еквайєрів безконтактних платежів в Австрії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті