Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Смілянський запланував продати будівлю «Укрпошти» на Хрещатику за 1 млрд грн

Смілянський запланував продати будівлю «Укрпошти» на Хрещатику за 1 млрд грн

Він вважає, що головному офісу «Укрпошти» там не місце

Смілянський запланував продати будівлю «Укрпошти» на Хрещатику за 1 млрд грн
фото Wikipedia

Голова «Укрпошти» Ігор Смілянський заявив, що компанія планує продати приміщення головного офісу на Хрещатику, яке вже оцінили приблизно в 1 млрд грн. Про це він повідомив в ефірі «24 каналу».

Він пояснив, що в головному офісі працює більш ніж тисяча людей, які виконують виробничі процеси – обслуговують посольства, Кабмін. Смілянський додав, що головному офісу не місце на Хрещатику з низки причин.

«Хрещатик, Майдан  – місця, де відбуваються демонстрації, історичні події. Тоді блокується виробничий процес. Йому не місце в центрі Києва. Краще нехай це буде якийсь готель. А от «Укрпошта» може сміливо працювати не в центрі», – пояснив він.

Смілянський наголосив, що на приведення головного офісу до ладу потрібно 75 млн грн. Він вважає, що краще витратити ці кошти на нові авто, відділення та IT-системи.

Голова «Укрпошти» наголосив, що завдяки закону, який було прийнято в листопаді 2019 року, вони отримали право продавати непрофільне майно – і за короткий час заробили небачену суму.

«За один тиждень ми продали на 90 млн. Це склади під Києвом і під Львовом. Це не поштові відділення», – сказав Смілянський.

Нагадаємо: наприкінці минулого року «Укрпошта» оголосила відкритий тендер на закупівлю послуг з незалежної оцінки нерухомого майна для визначення ринкової вартості 800 об'єктів нерухомості площею 132 000 кв. м. Це не профільні об’єкти чи ті, що не використовуються в господарській діяльності компанії. Зокрема, 17 баз відпочинку, або будівлі, що знаходяться в аварійному стані, чи об’єкти, де взагалі є лише фундамент. Щороку на їх утримання «Укрпошта» витрачає близько 10 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті