Путін заявив, що РФ створить засоби боротьби з гіперзвуковою зброєю
При цьому російський президент наголосив, що Росії вдасться її зробити, коли інші країни тільки створять гіперзвукові ракети.

Росія створить системи для боротьби з гіперзвуковою зброєю, коли інші країни тільки створять гіперзвукові ракети. Про це заявив президент РФ Владімір Путін, передає «Інтерфакс».
«Вона (гіперзвукова зброя – ред.) з'явиться. Але мені здається, що ми зможемо приємно здивувати наших партнерів тим, що, коли у них це зброя з'явиться, з великою часткою ймовірності у нас з'явиться засіб боротьби з цією зброєю», – сказав він.
За його словами, на сьогодні протидіяти гіперзвуковим ракетам не може ніхто: «Швидкості такі, що взяти їх неможливо».
«У цьому унікальність нашого сьогоднішнього становища, – заявив Путін. – Повторюю ще раз: з великим ступенем ймовірності у нас засоби боротьби з гіперзвуковою зброєю з'являться до того моменту, коли у провідних країн світу з'явиться ця сама гіперзвукова зброя».
Нагадаємо: минулого місяця президент США Дональд Трамп заявив, що CША взялись за розробку гіперзвукової ракети, яка буде літати зі швидкістю, що втричі перевищує швидкість ракет інших держав, зокрема Росії і Китаю.
Наприкінці минулого року президент РФ Владімір Путін заявив, що робота над створенням «суперзброї» йде за планом.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].