Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
Україна та Австрія підписали протокол про уникнення подвійного оподаткування

Україна та Австрія підписали протокол про уникнення подвійного оподаткування

Також вводиться «Право на отримання вигод» та положення «Обмін інформацією»

Україна та Австрія підписали протокол про уникнення подвійного оподаткування
Фото: C.Martens/Deutsche Welle

Мінфін підписав Протокол про внесення змін до Конвенції між Україною та Австрією про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і майно. Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

Протокол збільшує ставки оподаткування дивідендів з 10% до 15% і відсотків з 2% до 5%. Також збільшилися і ставки оподаткування роялті, які виплачуються за користування будь-яким авторським правом на наукову роботу, патент і т.д. – з 0% до 5%, і за користування авторським правом на літературні твори або твори мистецтва – з 5% до 10%.

Також вводиться «Право на отримання вигод», що обмежує можливості застосування пільгових положень Конвенції, якщо основною метою є отримання таких пільг.

Крім того запроваджується положення «Обмін інформацією», яке розширює можливості компетентних органів Договірних Держав щодо обміну податковою інформацією.

Як повідомлялося раніше, австрійська влада вирішила встановити мінімальні ціни на авіаквитки в межах програми порятунку Austrian Airlines.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті