Захворіло у світі
141,372,323
Померло у світі
3,025,557
Вилікувалось у світі
120,068,828
Захворіло в Україні
1,946,510
Померло в Україні
39,786
Вилікувалось в Україні
1,482,079
Укроборонпром знову припиняє повноваження керівника ДП «Антонов»

Укроборонпром знову припиняє повноваження керівника ДП «Антонов»

У держхолдінгу принципово проти персони Донця

Укроборонпром знову припиняє повноваження керівника ДП «Антонов»
Олександр Донець
Фото: УНІАН

Укроборонпром вдруге звільнив Олександра Донця з посади президента ДП «Антонов». Про це повідомляється на веб-сайті концерну у понеділок.

«Оскільки у п’ятницю, 12 червня 2020 року, Концерн отримав листок непрацездатності, який свідчить, що на дату звільнення Олександр Дмитрович Донець перебував на лікарняному, наказ від 9 червня 2020 року про припинення повноважень О.Д.Донця сьогодні скасовано. Разом із тим, Концерном прийнято рішення про припинення повноважень О.Д.Донця як президента ДП Антонов з 15 червня», – зазначається у повідомленні.

У повідомленні також зазначається, що Укроборонпром не отримував жодних рішень адміністративного суду з приводу відміни рішення щодо звільнення Донця через суд – відповідні судові акти відсутні в Єдиному державному реєстрі судових рішень. 

Водночас, у повідомленні зазначається, що Концерн не є органом влади, а керівник підприємства не є посадою державної служби, а отже не існує юридичних підстав для звернення до адміністративного суду.

«Я не бачу пана Донця керівником ДП Антонов. У нас різні цінності, різний погляд на майбутнє компанії і різне ставлення до численних порушень та зловживань, ознаки яких ми виявили під час перевірки… Ми впевнені у своїй правоті і будемо далі піднімати з колін легенду вітчизняного авіапрому», – цитується у повідомленні генеральний директор Укроборонпрому Айварас Абромавичус.

Як повідомлялося, юридична фірма «Ілляшев та Партнери» у понеділок повідомила, що Окружний адміністративний суд міста Києва 15 червня зупинив дію рішення генерального директора Укроборонпрому про звільнення Донця.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті