Mastercard надасть досвід миттєвих і безшовних онлайн-покупок для клієнтів Amazon

Mastercard надасть досвід миттєвих і безшовних онлайн-покупок для клієнтів Amazon

Amazon почне використовувати токени Mastercard для транзакцій протягом 2020 року

Mastercard надасть досвід миттєвих і безшовних онлайн-покупок для клієнтів Amazon
фото www.flickr.com/photos/janitors/16537029848

Компанія Mastercard оголосила про запуск токенізації карток в онлайні для клієнтів Amazon в 12 країнах у регіонах Північної Америки, Латинської Америки, Близького Сходу та Європи.

Як повідомляє пресслужба компанії, токенізація замінює номер платіжної картки користувача унікальним цифровим кодом (токеном). Інформація про платіж є унікальною для кожної транзакції і може використовуватися тільки тим торговцем, який зробив запит на неї. Amazon почне використовувати токени Mastercard для транзакцій протягом 2020 року.

 Amazon і багато інших торговців в усьому світі використовують технологію токенізації Mastercard, щоб забезпечити безперервне оновлення даних карток користувачів онлайн. На відміну від фізичних карток, токени не мають терміну дії: коли користувач отримує нову фізичну картку, платіжні дані онлайн оновлюються автоматично без необхідності повторно вводити номер картки, що допомагає успішно завершити покупку.

Цифрова платформа Mastercard (MDES) працює з понад 2 600 емітентами і 1 200 торговцями по всьому світу. Токенізація карток активно розширюється завдяки приєднанню таких глобальних гравців, як Amazon, що допомагає масштабувати рішення. Amazon впроваджує платформу токенізаціі Mastercard в США, Канаді, Великобританії, Бразилії, Франції, Німеччині, Італії, Мексиці, Нідерландах, Іспанії, Туреччині та Об'єднаних Арабських Еміратах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті