Захворіло у світі
12,813,864
Померло у світі
566,790
Вилікувалось у світі
7,046,535
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Mercedes-Benz та Nvidia розроблятимуть суперкомп’ютер нового покоління для автомобілів

Mercedes-Benz та Nvidia розроблятимуть суперкомп’ютер нового покоління для автомобілів

Німецький автовиробник розраховує впроваджувати їх в свій автопарк з 2024 року

Mercedes-Benz та Nvidia розроблятимуть суперкомп’ютер нового покоління для автомобілів
фото www.flickr.com/photos/systemf/348579807

Mercedes-Benz спільно з Nvidia взялись за розробку суперкомп’ютера нового покоління для автомобілів, який підтримуватиме усе – від бездротових оновлень програмного забезпечення до автоматичного кермування. Як повідомляє The Verge, німецький автовиробник планує розпочати розгортання нової технології в своєму автопарку з 2024 року.

Нова платформа буде заснована на технології Orin, в основі якої лежить графічна архітектура Nvidia. Окрім того, платформа використовуватиме повний програмний стек Drive AGX компанії із Сан-Хосе. Nvidia вперше представила Orin на виставці CES в грудні 2019 року, і, крім основних специфікацій, таких як здатність виконувати до 200 трильйонів операцій в секунду при меншому енергоспоживанні, компанія ще не надала будь-яких додаткових подробиць.

Нова платформа включає повний набір програмного забезпечення системи, який може підтримувати різні автоматизовані програми для водіння, в тому числі передові системи допомоги водієві, такі як Tesla Autopilot і Cadillac Super Cruise, а також функції паркування без водія, такі як Smart Summon Tesla.

Система  Drive Nvidia слідкуватиме за головою та очима водія, щоб оцінити його увагу на дорогу, і відстежуватиме частоту мигання , щоб оцінити сонливість. За необхідності система через аудіо або візуальні повідомлення нагадуватиме водієві про необхідність сконцентруватись на дорозі.

Drive Nvidia здатна контролювати і обстановку поза автівкою. Для прикладу, якщо водій збиратиметься вийти з авто, не помітивши велосипедиста, який наближається, система або його попередить, або перешкодить відкриванню дверей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті