ДФС розслідує причетність низки банків до схем з ухилення від оподаткування

ДФС розслідує причетність низки банків до схем з ухилення від оподаткування

Слідчі вказують на виплати тіньових зарплат через Альфа-Банк

ДФС розслідує причетність низки банків до схем з ухилення від оподаткування
Фото: Shutterstock

В слідчому управлінні фінансових розслідувань Офісу великих платників податків державної фіскальної служби (ДФС) є свідчення про службових осіб Альфа-Банку та інших банків, які здійснюють виплати грошових коштів найманим працівникам на картки для виплат без сплати відповідних податків. Про це повідомляється на сайті Finbalance у п’ятницю.

«За висновками слідства, службові особи Альфа-Банку налагодили стійку схему направлену на пособництво в ухиленні від сплати податків підприємствами реального сектору економіки, під час здійснення виплати тіньової заробітної плати», – зазначається у повідомленні з посиланням на судові матеріали.

Альфа-Банк Україна стверджує, що здійснює свою діяльність діючи виключно в рамках законодавства, нормативних документів НБУ та правил і вимог міжнародних платіжних систем. Це підтверджується результатами планових та позапланових перевірок НБУ та інших контролюючих органів.

В рамках досудового розслідування Банк, співпрацюючи зі слідством, надав представникам правоохоронних органів інформацію і документи та взяв участь у слідчому експерименті з використанням обладнання Банку.

Як повідомлялося, Альфа-Банк Україна вирішив просувати білоруську техніку на український ринок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті