Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Офіс генпрокурора скасував справу по VAB банку

Офіс генпрокурора скасував справу по VAB банку

Генпрокурор заявила про особливу думку

Офіс генпрокурора скасував справу по VAB банку
фото: ukrinform.ua

Офіс генерального прокурора (ОГП) виконав рішення суду про скасування кримінального провадження пов’язаного із VAB Банком. Про це повідомляється на сторінці генерального прокурора Ірини Венедиктової у мережі Facebook.

«Ухвалою Печерського районного суду міста Києва ОГП зобов’язано розглянути клопотання про скасування постанови першого заступника генпрокурора про скасування постанови про закриття кримінального провадження, пов’язаного із VAB банком, та скасувати її… 25 червня ОГП виконав ухвалу суду», – зазначається у повідомленні.

Разом з тим, у повідомленні зазначається, що подібні рішення судових інстанцій підривають загальні засади діяльності правоохоронної системи.

«З одного боку, згідно зі статтею 3 закону про прокуратуру» і статті 36 КПК забороняється втручання у професійну діяльність прокурора. А, з іншого боку, та ж стаття 3 закону про прокуратуру вимагає поваги до незалежності суддів та забороняє публічне висловлювання сумнівів щодо правосудності судових рішень», – відзначається у повідомленні.

Як повідомлялося, раніше у червні власник групи компаній «Укрлендфармінг» та власник VAB Банку Олега Бахматюк сподівався на закриття кримінальної справи проти нього після рішення Печерського районного суду Києва щодо скасування відповідного рішення колишнього заступника генерального прокурора.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті