Захворіло у світі
115,618,088
Померло у світі
2,569,422
Вилікувалось у світі
65,383,259
Захворіло в Україні
1,384,917
Померло в Україні
26,763
Вилікувалось в Україні
1,191,022
Tesla обійшла енергетичного гіганта Exxon Mobil за капіталізацією

Tesla обійшла енергетичного гіганта Exxon Mobil за капіталізацією

Компанії Маска залишилось ще трохи, щоб перегнати Toyota і стати найдорожчим автовиробнико у світі

Tesla обійшла енергетичного гіганта Exxon Mobil за капіталізацією
фото www.flickr.com/photos/lucvanloon/26710737670

Американський виробник електрокарів та інших екологічно чистих технологій Tesla Inc спромігся випередити енергетичного гіганта Exxon Mobil Corp за капіталізацією. Як повідомляє Bloomberg, це підтверджує думку про те, що інвестори все більше уваги приділяють глобальному переходу на енергоносії і відмові від викопного палива.

Наразі ринкова капіталізація Tesla складає $201 млрд, що підсилює оптимізм її засновника Ілона Маска, що компанії все ж вдасться уникнути втрат у другому кварталі. Exxon, чия ринкова вартість впала до $185 млрд, зіткнулась з найкрутішим обвалом цін на нафту в історії.

Видання наголошує на тому, що Tesla майже наздогнала японський автомобільний концерн Toyota Motor Corp. Якщо компанії Маска це вдасться, Tesla стане найціннішим автовиробником у світі за ринковою капіталізацією. У березні виробник електрокарів залишив позаду Boeing Co і став найціннішою промисловою компанією у США.

Нагадаємо: раніше цього місяця вартість акцій американського виробника автомобілів Tesla вперше в історії перевищила позначку в $1000.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті