Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
ЄІБ надасть кредит на 50 млн євро для фінансування розвитку найсучаснішого IT-кампусу в Києві

ЄІБ надасть кредит на 50 млн євро для фінансування розвитку найсучаснішого IT-кампусу в Києві

Кредитна лінія ЄІБ прискорить розвиток UNIT.City

ЄІБ надасть кредит на 50 млн євро для фінансування розвитку найсучаснішого IT-кампусу в Києві
фото: unit.city

Європейський інвестиційний банк (EIB) надасть кредит на EUR50 млн для фінансування розвитку UNIT.City, що входить до складу холдингової компанії UFuture. Про це повідомляється на сайті банку у середу, 1 липня.

«Кредитна лінія ЄІБ забезпечує до 10 траншів не менше EUR 5 мільйонів. Кошти виділяються на дев’ять років із дуже конкурентоспроможною річною процентною ставкою для України… Загальна вартість проєкту (включаючи компоненти, що фінансуються ЄІБ), оцінюється в EUR 110 мільйонів», – вказується у повідомленні. 

Згідно з повідомленням, проєкт сприятиме створенню одного з найбільших центрів, що об'єднує спеціалізовану інфраструктуру з інноваційною екосистемою для ІТ та технологічних компаній Центральної та Східної Європи.

Проєкт об'єднає стартапи та ІТ-навчання, високотехнологічні компанії та науково-дослідні центри в межах 25 га в межах міста, сприяючи розвитку високотехнологічної галузі України: проєкт створить 549 штатних та 2 400 тимчасових робочих місць і опосередковано підтримає близько 15 000 робочих місць навколо UNIT.City.

Позика надається у межах програми ЄС сприяння інвестиціям у дослідження та інновації Horizon-2020.

У повідомленні зазначається, що Україна має близько 200 000 ІТ-фахівців: їх кількість зростає одними з найбільших темпів у Європі.

«Кредитна лінія ЄІБ допоможе нам прискорити розвиток UNIT.City у Києві. Це важливий сигнал для всього ринку, і він доводить, що ми рухаємося в правильному напрямку за підтримки європейських інституцій. Ми готові поділитися своїм досвідом та масштабувати цю концепцію центрів креативної економіки по всій країні», – цитується у повідомлені засновник UFuture Василь Хмельницький.

Очікується, що проєкт буде завершений до 2023 року. Юридичним партнером угоди була юридична фірма Everlegal. Фінансовим партнером є Укргазбанк.

У повідомленні вказується, що активи UFuture оцінюються в $550 млн, а загальна капіталізація бізнесу, в який він інвестував, становить понад $1 млрд.

Як повідомлялося, Міжнародного банку реконструкції та розвитку виділить Україні $350 млн на підтримку економічного відновлення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті