Apple повторно закриє 30 своїх магазинів у США

Apple повторно закриє 30 своїх магазинів у США

Загалом в країні через другу хвилю COVID-19 компанія закриє 77 своїх торгових точок

Apple повторно закриє 30 своїх магазинів у США
фото www.flickr.com/photos/11684058@N03/5457341032

Американський технологічний гігант Apple оголосив, що він закриє 30 магазинів в семи штатах, в тому числі в своїй рідній Каліфорнії, в результаті чого загальна кількість закритих магазинів досягне 77. Відповідне рішення компанія прийняла на тлі збільшення кількості нових випадків COVID-19 в країні, повідомляє CNBC.

Магазини, які будуть закриті сьогодні, знаходяться в Алабамі, Джорджії, Айдахо, Луїзіані, Неваді і Оклахомі. Торговельні точки у Флориді, Міссісіпі, Техасі і Юті вже закриті.

Коли мова йде про закриття і відкриття магазинів, в компанії оцінюють дані по кожному з них. У містах, де магазини Apple залишаються відкритими, компанія вимагає від співробітників та клієнтів носити захисні маски та проводити вимірювання температури.

Як відомо, Apple була однією з перших компаній, що закрила свої магазини у відповідь на пандемію COVID-19 у березні. Технологічний гігант тоді оголосив, що співробітники торгових точок будуть продовжувати отримувати зарплату, не дивлячись на те, що відбувається.

Нагадаємо: керівництво низки американських штатів, в яких зафіксовано найбільше випадків коронавірусної інфекції, вирішили призупинити або скасувати процес зняття карантинних протиепідемічних заходів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті