Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Найбагатша людина Індії запустила конкурента Zoom

Найбагатша людина Індії запустила конкурента Zoom

Сервіс наразі є абсолютно безкоштовним, без жодних платних тарифів

Найбагатша людина Індії запустила конкурента Zoom
Мукеш Амбані
фото www.flickr.com/photos/worldeconomicforum/31560888453

Індійська Reliance Jio Platforms за підтримки Мукеша Амбані, найбагатшої людини в Індії, офіційно запустила JioMeet, сервіс відео конференцій, який дуже схожий на Zoom.

Як повідомляє TechCrunch, JioMeet пропонує необмежену кількість безкоштовних дзвінків в форматі високої чіткості (720р), не обмежує їхню тривалість та підтримує до 100 учасників.

У сервісі поки немає платних тарифів. Невідомо, чи буде компанія додавати їх – Jio Platforms протягом багатьох років має репутацію постачальника безкоштовних послуг.

Jio Platforms, яка почала бета-тестування свого сервісу в травні цього року, заявила, що JioMeet пропонує «хост-контроль» корпоративного рівня: виклики захищені паролем, вхід до системи можна здійснити з кількох пристроїв (до п’яти), до того ж є можливість демонстрації екрану.

В компанії поки не уточнили, чи зможуть люди за межами Індії користуватись новим сервісом.

JioMeet доступний для використання через браузери Chrome і Firefox на робочому столі, а також має окремі додатки для macOS, Windows, iOS і Android. Він також має плагін для Outlook.

Нагадаємо: раніше Zoom Video Communications анонсувала запуск наскрізного шифрування відеодзвінків для усіх користувачів, а не тільки платних. В липні буде випущена тестова версія.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті