Захворіло у світі
139,802,581
Померло у світі
3,002,159
Вилікувалось у світі
118,827,636
Захворіло в Україні
1,921,244
Померло в Україні
39,096
Вилікувалось в Україні
1,465,820
Колорадо став шостим штатом, в якому заборонили утримувати в клітках курей-несучок

Колорадо став шостим штатом, в якому заборонили утримувати в клітках курей-несучок

Від 2025 року тварини будуть проживати у просторих вольєрах

Колорадо став шостим штатом, в якому заборонили утримувати в клітках курей-несучок
фото DR

Колорадо став шостим штатом, в якому будуть змінені умови вирощування і утримання курей, що несуть яйця. Законопроект HB20-1343 «Стандарти утримання курей, що несуть яйця», який забороняє утримання курей-несучок в клітках, прийняв законодавчий орган штату і підписав губернатор, передає livekindly.co.

Новий закон дозволить більше не утримувати в тісних клітках  приблизно 6 млн. За новими умовами, у вольєрі має бути принаймні один квадратний фут корисної площі на тварину. Кури також повинні мати доступ до вільного вертикальному простору.

Несучки також повинні мати сідала, ящики для гнізд, місця для прогулянок і купання в поросі, що має вирішальне значення для психічного і фізичного здоров'я тварин. Фермери, які порушують закон, платитимуть штраф у розмірі до $1000.

Кітті Блок, директор Гуманної спільноти США (HSUS) назвала прийняття законопроекту перемогою. «Кури, що несуть яйця в клітках, є одним з найбільш жорстоких видів поводженні з тваринами на нашій планеті, – сказала вона. – Вони все життя живуть в меншому просторі, ніж розміри одного аркуша паперу».

В останні роки в Мічигані, Орегоні, Вашингтоні, Массачусетсі і Каліфорнії прийняті аналогічні закони, що забороняють утримування несучок в клітках.

Новий закон в штаті Колорадо набуде чинності 31 грудня 2024 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті