Транзит по Угорщині дозволено тільки через два пункти пропуску на кордоні з Україною
Пропуск здійснюється тільки з гуманітарних коридорів в пунктах пропуску «Берегшурань» - «Лужанка» і «Захонь» - «Чоп (Тиса)»

Угорські прикордонники поінформували Держприкордонслужбу України про те, що пропуск осіб та транспортних засобів, які їдуть транзитом через Угорщину, здійснюється тільки через два пункти пропуску. Про це повідомляє Держприкордонслужба у неділю, 5 липня.
«Зокрема з 14:00 4 липня пропуск осіб та транспортних засобів, які їдуть транзитом через Угорщину, здійснюється тільки з гуманітарних коридорів в пунктах пропуску «Берегшурань» – «Лужанка» і «Захонь» – «Чоп (Тиса)», – йдеться в повідомленні.
Раніше повідомлялося, що всі чотири КПП на кордоні з Угорщиною повністю відновили роботу з ночі 29 червня.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].