Кулеба назвав 23 країни, в які українцям дозволено в'їзд

Кулеба назвав 23 країни, в які українцям дозволено в'їзд

Країни Шенгенської зони залишаються наразі закритими на в’їзд для українців

Кулеба назвав 23 країни, в які українцям дозволено в'їзд
Дмитро Кулеба
фото МЗС

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба озвучив список з 23 країн світу, відкритих для туристів з України. Найбільш популярними на даний момент напрямками є 12 країн: Туреччина, Сербія, Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Білорусь, Великобританія, США, Мексика, Єгипет, Туніс, Південна Корея, пише Радіо Свобода.

Без будь-яких обмежень українські туристи можуть в’їхати також на території Іраку, Ірану, Афганістану, Південного Судану, Ефіопії, Сомалі, Кенії, Замбії, Танзанії, Сейшельських островів.

Кулеба пояснив, що при цьому українські туристи повинні дотримуватися карантинних обмежень, встановлених в даних країнах.

Підсумки брифінгу міністра закордонних справ Дмитра Кулеби 7 липня: 📌 23 країни відкриті для українців (включно з...

Опубліковано Коронавірус у світі – оперативно від МЗС України Вівторок, 7 липня 2020 р.

Зокрема, при в’їзді в Туреччину кожен пасажир пройде температурний скринінг. У разі підвищеної температури у нього візьмуть безкоштовний ПЛР-тест на коронавірус. Якщо тест виявиться позитивним, того, хто прилетів до Туреччини, очікує обов’язкова обсервація і лікування. Лікування оплачується за рахунок окремої спеціальної страховки на випадок захворювання COVID-19, яку українські туристи можуть придбати або вдома, або в аеропортах Туреччини.

Міністр попередив ще раз про те, що країни Шенгенської зони залишаються наразі закритими на в’їзд для українців. Разом з тим, попри обмеження, в країни ЄС можуть в’їхати такі категорії громадян України:

1. Працівники медичних установ, фахівці з догляду за літніми людьми, особи, які потребують невідкладної медичної допомоги;

2. Водії транспортних компаній-перевізників;

3. Працівники прикордонних служб;

4. Дипломати, співробітники поліції при виконанні службових обов’язків, представники служб і команд цивільної оборони, міжнародних організацій та військових контингентів для виконання своїх функцій;

5. Особи, які прямують транзитом;

6. Громадяни України, які перетинають кордон ЄС з нетуристичними цілями – ділові візити з економічними інтересами;

7. Особи, які приїжджають в ЄС з метою навчання;

8. Особи, вимушені приїхати в країни ЄС за невідкладними особистими обставинами (список таких обставин в кожній країні трактується по-своєму).

Таож зазначається, що з урахуванням епідемічної ситуації у державі перебування, станом на 7 липня повністю або частково відновлено консульський прийом громадян у 105 посольствах та консульствах України (зі 116). 11 закордонних дипломатичних установ продовжують дистанційний режим роботи.

30 червня Євросоюз затвердив список з 14 країн, для яких відкриває кордон з 1 липня. України серед них немає.

Головна перепона для відкриття кордонів ЄС для України – це кількість випадків захворювання на коронавірус на 100 000 населення. Має бути від 16 до 20 випадків на 100 000, в України цей показник перевищує норму.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло