Один із найстаріших стартапів в Кремнієвій долині готується до ІРО

Один із найстаріших стартапів в Кремнієвій долині готується до ІРО

Palantir Technologies вже подав необхідні документи регулятору

Один із найстаріших стартапів в Кремнієвій долині готується до ІРО
фото www.flickr.com/photos/aki51/1675246969/

Компанія, що працює в галузі аналізу даних Palantir Technologies заявила, що подала в Комісію з цінних паперів і бірж США заявку на первиннe публічне розміщення (ІРО), чим закінчить свою історію одного з найстаріших приватних стартапів у Кремнієвій долині. Про це повідомляє Wall Street Journal.

Palantir, заснований в 2004 році відомим інвестором Пітером Тілом, продає програмне забезпечення, яке збирає великі обсяги даних для урядів і корпорацій по всьому світу. Кажуть, що аналітика, проведена стартапом, допомогла уряду США захопити Усаму бен Ладена.

Компанія вже протягом принаймні п’яти років озвучує намір вийти на ІРО, однак на шляху до первинного публічного розміщення стоять перешкоди. Palantir неодноразово не виконував своїх обіцянок інвесторам, що стартап буде приносити прибуток. Компанія досі не має річного прибутку. Окрім того, на плани компанії також може вплинути і пандемія коронавірусу.

Компанія заявила, що представила попередні реєстраційні документи в Комісію з цінних паперів і бірж США. Оголошення не включає в себе фінансову інформацію і не пропонує оцінку, на яку сподіваються директора компанії. Як приватна компанія, Palantir була оцінена в $20 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті