Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Зеленський підписав указ про вихід ще з однієї угоди СНД

Зеленський підписав указ про вихід ще з однієї угоди СНД

Угода стосується боротьби з тероризмом

Зеленський підписав указ про вихід ще з однієї угоди СНД
Фото: ukrinform.ua

Україна вийшла з Угоди про створення Ради керівників підрозділів фінансової розвідки держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав (СНД). Про це йдеться в указі Володимира Зеленського. 

«Відповідно до пункту З частини першої статті 106 Конституції України, керуючись статтею 54 Віденської конвенції про право міжнародних договорів та статтею 8 Угоди про створення Ради керівників підрозділів фінансової розвідки держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав, постановляю:

1. Вийти з Угоди про створення Ради керівників підрозділів фінансової розвідки держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав, учиненої 5 грудня 2012 року в м.Ашгабаті», – зазначається в указі.

У другому пункті президент зобов'язує Міністерство закордонних справ України повідомити Виконавчий комітет Співдружності Незалежних Держав про вихід України з цієї угоди. 

Зазначимо, що сторони угоди займалися організацією спільних заходів, спрямованих на боротьбу з легалізацією (відмиванням) злочинних доходів і фінансуванням тероризму. За угодою вони звітували Раді глав держав СНД.

Як повідомлялося, 15 січня Кабмін підтримав проєкт Указу Президента про вихід з Угоди про створення Ради керівників підрозділів фінансової розвідки держав-учасниць СНД. Зазначалося, що цей крок забезпечить зменшення зобов’язань України в межах СНД та сприятиме захисту національних інтересів держави. Нагадаємо, у жовтні 2019 року Міжнародний валютний фонд ввів нову економічну класифікацію країн, відповідно до якої Україна входить в групу Emerging and Developing Europe, замість СНД.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті