Більше не СНД: МВФ включив Україну до групи країн Європи, що розвиваються

Більше не СНД: МВФ включив Україну до групи країн Європи, що розвиваються

МВФ увів нову класифікацію та взагалі ліквідував СНД

Більше не СНД: МВФ включив Україну до групи країн Європи, що розвиваються
фото www.flickr.com/photos/imfphoto/5612987383

Міжнародний валютний фонд ввів нову економічну класифікацію країн, відповідно до якої Україна входить в групу Emerging and Developing Europe, замість СНД. Про це йдеться в повідомленні  на сайті МВФ.

«Починаючи з жовтня 2019 року, регіональна група Співдружність незалежних держав (СНД) припиняє свою діяльність. Чотири країни СНД (Білорусь, Молдова, Росія та Україна) включені в регіональну групу Emerging and Developing Europe («Нова Європа, яка розвивається»), – зазначає МВФ.

Інші 8 країн – Вірменія, Азербайджан, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан і Узбекистан, які входили до регіональної підгрупи Кавказ і Центральна Азія (ССА), об'єднуються з Близьким Сходом, Північною Африкою, Афганістаном і Пакистаном (MENAP) та сформують нову регіональну групу Близького Сходу і Центральної Азії (MECA).

Міністр фінансів Оксана Маркарова у Facebook написала, що це «важливенна для нас зміна».

#IMFWBGmeetings Важливенна для нас зміна в розподілі на групи в новому Звіті МВФ: 🔹група CIS /СНД нарешті припинена...

Posted by Oksana Markarova on Tuesday, 15 October 2019

Нагадаємо: в жовтневому огляді МВФ «Перспективи світової економіки» (World Economic Outlook) Міжнародний валютний фонд прогнозує зростання ВВП України на 3,0% в 2019 році і на 3,0% в 2020 році. У порівнянні з прогнозом, зробленим в липні 2019 року, очікування на цей рік покращилися. Раніше МВФ прогнозував зростання економіки України на 2,7% в 2019 році і на 3,0% в 2020 році.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло