Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
Deutsche Bank та Google оголосили про багаторічне стратегічне партнерство

Deutsche Bank та Google оголосили про багаторічне стратегічне партнерство

Протягом наступних десяти років Deutsche Bank завдяки контракту з Google планує отримати більше 1 млрд євро прибутку

Deutsche Bank та Google оголосили про багаторічне стратегічне партнерство
фото www.flickr.com/photos/18378305@N00/48921239848

Німецький фінансовий конгломерат ФРН Deutsche Bank вступає в багаторічне стратегічне партнерство з американською технологічної групою Google. Як повідомляє Handelsblatt, договір передбачає доступ до хмарних сервісів і технологій Google, а також розвиток інновацій в фінансових продуктах, націлених на клієнтів Deutsche Bank.

Завдяки партнерству німецький банк сподівається отримати прибуток в розмірі більше одного мільярда євро протягом наступних 10 років.

Зазначається, що процес відбору йшов п'ять місяців, починаючи з лютого і вибираючи з кількох хмарних операторів Deutsche Bank зупинився саме на Google Cloud для проведення великого апгрейда своєї технологічної інфраструктури. За допомогою Google Cloud приватні і кінцеві клієнти банку повинні отримувати нові цифрові продукти і послуги, які повинні полегшити і поліпшити діалог з фінусановою. Штучний інтелект і аналіз великих обсягів даних також, як очікується, зіграють тут свою роль.

Deutsche Bank роками боровся за модернізацію своєї ІТ-архітектури, що неодноразово викликало обурення серед клієнтів в минулому. За словами видання, колишній глава Deutsche Bank Джон Краян називав системи «огидними». Колишній директор з інформаційних технологій Кім Хеммондс навіть назвала Deutsche Bank «найбільш неблагополучною компанією», на яку вона коли-небудь працювала.

Найбільша технологічна проблема Deutsche Bank пояялгає в існуванні великої кількості окремих систем. 2012 році найбільший державний банк Німеччини доручив SAP узгодити платформи, однак основний проект, відомий як Magelan, провалився.

Колишній член правління SAP Бернд Лейкерт повинен був усунути недоліки в ІТ-системах. Він приєднався до Deutsche Bank в вересні 2019 року і з того часу є головним технологічним директором. Основне завдання Лойкерта полягає у спрощенні інформаційних технологій Deutsche Bank і виведення додатків в хмару. Як очікується, прискоренню цього процесу має допомогти саме партнерство з Google.

Нагадаємо: чистий прибуток Deutsche Bank склав 66 млн євро в першому кварталі у порівнянні з 201 млн євро за аналогічний період 2019 року. Виручка склала 6,35 млрд євро, майже стільки ж, які рік тому.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті