Захворіло у світі
20,294,901
Померло у світі
741,420
Вилікувалось у світі
12,591,454
Захворіло в Україні
84,548
Померло в Україні
1,970
Вилікувалось в Україні
45,686
Кабмін України схвалив розподіл майже 1,7 млрд грн за програмою соціально-економічного розвитку регіонів

Кабмін України схвалив розподіл майже 1,7 млрд грн за програмою соціально-економічного розвитку регіонів

80% коштів будуть розподілені між регіонами, ще 20% Мінрегіон зможе розподілити за пропозиціями облдержадміністрацій та депутатів ВР

Кабмін України схвалив розподіл майже 1,7 млрд грн за програмою соціально-економічного розвитку регіонів
фото: kmu.gov.ua

Кабінет Міністрів України схвалив розподіл майже 1,7 млрд грн за програмою соціально-економічного розвитку регіонів, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі. 

«Уряд підтримав рішення виділити майже 1,7 млн грн за програмою соціально-економічного розвитку регіонів. Ці кошти будуть спрямовані на потреби людей. Це, зокрема, встановлення освітлення на вулицях, утеплення навчальних закладів, придбання обладнання для лікарень та багато іншого. Кошти за цією програмою нам вдалося зберегти при ухваленні змін до Держбюджету», – написав Шмигаль.

Прем'єр також доручив міністру регіонального розвитку разом із Міністерством фінансів проконтролювати, щоб ці проєкти фінансувалися і реалізовувалися вчасно.

80% коштів субвенції будуть розподілені між регіонами за критерієм відповідності чисельності населення. Ще 20% головний розпорядник субвенції – Мінрегіон – зможе розподілити за пропозиціями облдержадміністрацій та депутатів Верховної Ради на відповідні проєкти та заходи, які відповідають Порядку та умовам надання субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Раніше повідомлялося, що уряд затвердив підвищення мінімальної зарплати: з 1 вересня 5 000 грн, а з 1 січня 2021 року – 6 000 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті