Захворіло у світі
96,215,324
Померло у світі
2,058,551
Вилікувалось у світі
53,107,411
Захворіло в Україні
1,172,038
Померло в Україні
21,258
Вилікувалось в Україні
900,749
1+1 media подав заяву на управління холдингом Курченка

1+1 media подав заяву на управління холдингом Курченка

Таке бажання виявили ще 4 учасники конкурсу

1+1 media подав заяву на управління холдингом Курченка
Фото: Shutterstock

Медіахолдинг 1+1 media подав заяву до Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) на передачу управління групою «Український медіа холдинг», яку у 2013 році придбав олігарх Сергій Курченко. про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на пресслужбу групи «1+1 медіа».

«З огляду на досвід управління масштабними проєктами у сфері медіа, потужну команду фахівців та на показники, які демонструють проєкти компанії, що підтверджено численними індустріальними визнаннями, ТОВ «1+1 Інтернет» відчуває готовність і потенціал до успішного управління зазначеними активами УМХ (ред. – Українським медіа холдингом)», – вказується в заяві.

Нагадаємо, 9 вересня минулого року Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури й передав в управління Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) майно, майнові та корпоративні права групи «Український Медіа Холдинг» (UMH), на які було накладено арешт. 

У червні АРМА повідомило, що шукає управителя для одного зі своїх найбільших активів – Українського Медіа Холдингу, який належав бізнесмену-втікачу Сергію Курченку. Документи від потенційних управителів приймали до 3 липня включно.

У січні цього року стало відомо, що Сергій Курченко позивається до експрезидента України Петра Порошенка у Верховному Суді (ВС) щодо рішення РНБО про «персональні економічні санкції» проти себе, Суд вирішив залучити СБУ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті