Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
«Нафтогаз» бере участь у конкурсі на постачальника «останньої надії»

«Нафтогаз» бере участь у конкурсі на постачальника «останньої надії»

Постачальник «останньої надії» має забезпечити резерв майже 4 млрд куб м газу

«Нафтогаз» бере участь у конкурсі на постачальника 	«останньої надії»
Фото: naftogaz.com

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз» подала заявку на участь в конкурсі на постачальника «останньої надії» (ПОН). Про це компанія повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці.

Компанія зазначає, що обов'язок постачальника «останньої надії» – забезпечити споживача газом протягом 60 днів, якщо попередній постачальник не може цього зробити. За ці три місяці споживач повинен знайти собі нового постійного постачальника газу.

«Ми неодноразово доводили, що здатні забезпечити безперебійне постачання газу у складних ситуаціях, а наша газопостачальна компанія – ефективно працювати з українцями», – запевняє «Нафтогаз».

Зазначимо, що за умовами конкурсу кандидат на ПОН має забезпечити резерв у 3 млрд  514 млн куб м газу – це показник найбільшого місячного споживання в опалювальний сезон 2019-2020.

Нагадаємо, НАК «Нафтогаз» є монополістом на енергетичному ринку України. Володіючи вітчизняним газом, який видобуває його «дочка», компанія «Укргазвидобування», він може демпінгувати, тобто збувати товар за дуже низькою ціною, звужуючи конкурентні можливості інших постачальників.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті