Захворіло у світі
44,495,972
Померло у світі
1,174,225
Вилікувалось у світі
30,058,850
Захворіло в Україні
370,417
Померло в Україні
6,868
Вилікувалось в Україні
151,632
«Київстар» та «Vodafone» домовились про спільне використання мобільних мереж

«Київстар» та «Vodafone» домовились про спільне використання мобільних мереж

Це має прискорити розгортання мереж 4G у селах та на дорогах

«Київстар» та «Vodafone» домовились про спільне використання мобільних мереж
фото: kyivstar.ua

Оператори «Київстар» та «Vodafone» підписали Меморандум про наміри спільного використання телекомунікаційної інфраструктури. Це має прискорити розгортання мереж 4G у селах та на дорогах. Про це повідомляє пресслужба «Київстар».

Кооперація при використанні мобільних мереж дозволить операторам уникати дублювання при будівництві мереж, що дозволить прискорити надання доступу до послуг 4G/LTE абонентам у малонаселених районах  при збереженні запланованих обсягів інвестицій.

Зазначається, що меморандум відкритий для усіх гравців, які хочуть розвивати нові мобільні технології на взаємовигідних умовах

Наразі компанії визначають ділянки мобільних мереж та населені пункти для спільного використання інфраструктури. Оператори планують розпочати практичну реалізацію Меморандуму в листопаді-грудні 2020 року після погодження проєкту з боку державних органів.

З підтримкою меморандуму виступили голова НКРЗІ Олександр Животовський та заступник Міністра цифрової трансформації України Олександр Шелест. 

З 2015 року і по цей час компанії Київстар та Vodafone Україна сукупно інвестували у розвиток технологій 3G та LTE/4G понад 50 млрд грн.

Нагадаємо: «Щоб забезпечити 4G лише на маршруті потяга Київ – Львів, потрібно інвестувати сотні мільйонів», – президент «Київстар». 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті