«Південмаш» запустить виробництво електробусів спільно з південнокорейцями

«Південмаш» запустить виробництво електробусів спільно з південнокорейцями

Підписали меморандум щодо виробництва 5 тисяч електробусів на 23 млрд грн

«Південмаш» запустить виробництво електробусів спільно з південнокорейцями
фото: uasogodni.online

Державне космічне агентство України, Південмаш і південнокорейська компанія Caris підписали Меморандум щодо виробництва 5 тисяч електробусів на 23 млрд гривень. Про це повідомляє пресслужба «Південмаш».

Терміни виробництва електробусів і станцій визначені до 2023 року, у рамках угоди  «Південмаш» також виготовить 7800 зарядних станцій. Багатопрофільна група Caris вже веде проєкти з розвитку дорожньої інфраструктури в Україні.

«Ми дуже раді продовженню співпраці з Україною. Меморандум формалізує наміри щодо розширення колаборації з українськими державними підприємствами в секторі великого машинобудування», – каже Ю Чхоль, голова правління Caris.

Сторони ухвалили програму спільних дій щодо локалізації виробництва електробусів і зарядних станцій, обміну ліцензійними угодами й технологіями, запланували спільну участь у виставках, обговорили можливості та потенціал експорту електробусів у Європу.

«Південмаш» довгий час був недостатньо завантажений і знаходився у тяжкому економічному стані, але зміг повністю зберегти працездатність і ефективність машинобудівного підприємства.

Співпраця c Caris дозволить не тільки фінансово оздоровити підприємство, а й зберегти науково-технічний потенціал, відродити громадянське велике машинобудування, яке багато років залишалося одним з ключових напрямків діяльності заводу», – говорить генеральний директор «Південмашу» Сергій Войт.

Раніше повідомлялося, що уряд виділив «Південмашу» та ПХЗ 150 млн грн на програми зберігання та утилізації ракетного палива. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті