Захворіло у світі
19,266,406
Померло у світі
718,530
Вилікувалось у світі
11,671,253
Захворіло в Україні
78,261
Померло в Україні
1,852
Вилікувалось в Україні
43,055
Британія опублікує довгоочікувану доповідь про вплив Росії на британську політику

Британія опублікує довгоочікувану доповідь про вплив Росії на британську політику

У досьє розповідається про російські гроші, які вливаються в консервативну партію

Британія опублікує довгоочікувану доповідь про вплив Росії на британську політику
фото DR

Довгоочікувана доповідь про вплив Росії на британську політику незабаром може бути опублікована після того, як Даунінг-стріт підтвердила, що депутати проголосують за створення нового комітету з розвідки і безпеки, передає independent.co.uk.

Премʼєр-міністра Бориса Джонсона звинувачують в тому, що він затримав публікацію доповіді перед виборами в грудні минулого року, щоб уникнути звинувачень у зв'язках з Москвою.

За даними Independent, в досьє розповідається про російські гроші, які вливаються в британську політику в цілому і в консервативну партію зокрема, а також про велику операції впливу 2016 року в підтримку Brexit.

50-сторінкова доповідь була підготовлена ще в березні 2019 року і в жовтні представлена на затвердження Джонсону, який мав переконатися, що разом з документом не будуть оприлюднені якісь державні секрети.

Однак в грудні в країні пройшли дострокові парламентські вибори, і з грудня досі не був затверджений склад комітету з розвідки і безпеки, який має право представляти цю доповідь. Джонсон дозволив публікацію доповіді, однак немає кому це зробити.

Публікація «російського досьє» була неможлива без засідання комітету. Очікується, що кандидати в комітет будуть названі і затверджені наступного тижня. Представник офісу прем'єра пообіцяв, що Джонсон буде закликати комітет «якомога швидше» оприлюднити доповідь, незважаючи на канікули.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті